4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Espergærde. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Espergærde er der netop kommet to nye villaer på markedet, som tilbyder forskellige muligheder for købere.
På Mørdrupvænget 3 finder man en rummelig villa med et boligareal på 192 m². Ejendommen består af 9 værelser og er beliggende på en stor grund på 1256 m². Villaen er til salg for 9.385.000 DKK.
Den anden ejendom, der nu kan erhverves, er placeret på Topasvej 7. Denne villa tilbyder et mere kompakt hjem med 137 m². Her er der 4 værelser at boltre sig på, og grunden måler 687 m². Prisen er sat til 6.400.000 DKK.
Begge villaer giver potentielle købere mulighed for at bosætte sig i det attraktive område Espergærde, med forskellige størrelse og prisklasser.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.