3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Espergærde. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I den charmerende by Espergærde er to nye villaer netop kommet til salg.
På Ewaldsvej 23 finder man en rummelig villa på 180 m², med 6 værelser. Boligen er beliggende på en grund på 686 m² og udbydes til en pris af 9.995.000 DKK.
En anden boligmulighed i Espergærde er villaen på Mindevænget 1. Denne bolig er en mere kompakt mulighed med et areal på 114 m² og 4 værelser.
Villaen på Mindevænget er placeret på en lidt større grund, bemærket med sine 700 m², og er prissat til 5.250.000 DKK. Begge boliger præsenterer attraktive muligheder for potentielle købere i Espergærde.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.