Roligheds Alle 17B og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Espergærde - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Espergærde. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Espergærde er der to interessante boliger til salg, blandt andet villaen på Roligheds Alle 17B i Mørdrup. Denne bolig byder på 137 kvadratmeter fordelt på 5 rum og står til en pris på 6.500.000 kr. Med en grund på 712 kvadratmeter er der plads til både bolig og have.

Den anden ejendom, villaen på Vester Bomvej 2A, har en størrelse på 132 kvadratmeter og tilbyder 7 rum. Prisen er marginalt lavere, sat til 6.495.000 kr., men grundarealet er større med 771 kvadratmeter. Begge steder mangler information om månedlige ejerudgifter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga